www.cvonline.hu

HR Specialista - adózás, bérelszámolás

  • A hirdetés 1121 napja lejárt

Északkelet-magyarországi középvállalat

HR Specialistát

keres

bérszámfejtési területre

Miskolc környéki munkavégzésre

Feladatok:

  • a szervezet vezetőjének teljes körű támogatása
  • adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • nemzetközi bérszámfejtésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • havi bérszámfejtés ellenőrzési feladatok ellátása, bérfeladások, utalások elkészítése,
  • bérszámfejtéshez, bérköltséghez kapcsolódó kimutatások, elemzések készítése, cash-flow, előrejelzések készítése
  • speciális esetek megoldása, a magyar és nemzetközi jogszabályok alapján
  • részvétel a munkavállalói juttatási csomag kialakításában
  • belső szabályzatok aktualizálása
  • bér-és munkaügyi program szakmai rendszergazdai feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági, pénzügy-számvitel szakirányú végzettség
  • középfokú angol nyelvvizsga, aktív nyelvtudás
  • jó kommunikációs, tárgyalási és kapcsolatteremtő készség
  • proaktív, agilis személyiség
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • precizitás, pontosság

Előnyt jelent:

  • adózási, juttatási, bérszámfejtési területen szerzett többéves tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem, továbbfejlődési lehetőség, dinamikus csapatmunka

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését pályázatát (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok, motivációs levél) „Taxation & Remuneration Specialist” jeligére az alábbi e-mail címre küldheti el.