www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 836111
lejárt
Tech People FEJLÉC

HR SPECIALIST / MUNKAÜGYI KOORDINÁTOR - Fejér megye, Mór

FELADATOK:

-          A MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE változásainak követése, beszámolók, tájékoztatók készítése;

-          Havi zárás előkészítése a bérszámfejtés részére;

-          Napi, heti, havi, éves HR riportok, jelentések készítése;

-          A vállalat jóléti költségeinek követése;

-          Létszám napi/heti követése;

-          Szabadságokkal kapcsolatos feladatok;

-          Napi posta beékeztetése;

-          Vállalati telefon flotta kezelés, nyomon követés;

-          Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés;

-          Belső vállalati HR szabályokra, folyamatokra történő javaslattétel, tervek előkészítése, különös tekintettel a munkajoggal kapcsolatos esetekre;

-          Személyi ügyek operatív intézése;

-          Bedolgozók, részmunkaidőben dolgozó foglalkoztatottak nyilvántartása;

-          Munkásellátással, irodai felszerelések ellátásával kapcsolatos tevékenységbe besegítés

-          Munkavállalók egyéni ügyeinek intézése;

-          HR osztályon általános feladatok elvégzésébe, besegítés (vendéglátás, vendégek igényeinek,   problémáinak megoldása)

-          Vállalati rendezvények előkészítése, lebonyolításában aktív részvétel.

ELVÁRÁSOK:

-          Szakirányú felsőfokú végzettség;

-          HR területen szerzett 2-5 éves szakmai tapasztalat;

-          A Munka Törvénykönyve szerinti jogi előírások naprakész ismerete és alkalmazása;

-          Kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás (írásban, szóban);

-          Munkaidő keret szabályainak részletes ismerete, alkalmazása;

-          Dinamikus, terhelhető személyiség.

Munkavégzés helye: Mór

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Mór