www.cvonline.hu

HR Shared Services Specialista

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A National Instruments debreceni telephelyére keressük új munkatársunkat

HR Shared Services Specialista munkakörbe.

Téged keresünk, ha olyan nemzetközi csapatban szeretnél dolgozni, ahol folyamatos kihívások és fejlődési lehetőségek várnak Téged. Az NI-ban olyan légkör fogad, ahol a mindennapokat az egymás iránti tisztelet, lendületesség, dinamikus, segítőkész csapat és kihívással teli feladatok övezik.

Főbb feladatok:

  • Munkavállalói információk rögzítése, karbantartása, változások kezelése; adatkezelés a HR IS rendszerekben
  • Riportok készítése
  • Auditokban való részvétel
  • Együttműködés különböző HR funkciókkal, kapcsolattartás hazai és külföldi HR munkatársakkal
  • A HR IS csapattal való együttműködés a HR rendszer fejlesztésében, projektekben való részvétel

A HR Shared Services Specialista elsődleges felelőssége az adatok bevitele, karbantartása és auditálása a HR IT rendszerekben (HRIS). Részt vesz továbbá a HRIS rendszerekkel kapcsolatos folyamatok fejlesztésében és dokumentációjában, valamint a kapcsolódó IT feladatok támogatásában.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalatirányítási szoftver, elsősorban Oracle vagy SAP ismerete (HR modul ismerete előnyt jelent)
  • Tapasztalat riportok készítésében
  • MS Office alkalmazások ismerete, MS Excel gyakorlott használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben, Shared Services vagy HR területen
  • HR folyamatok/funkciók alapszintű ismerete előnyt jelent
  • Erős kommunikációs készség magyarul és angolul, írásban és szóban egyaránt
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára, valamint külföldi csapattagokkal való kapcsolattartásra
  • Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Idegen nyelv napi szintű használata
  • Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol