www.cvonline.hu

HR Shared Service Specialista

  • A hirdetés 934 napja lejárt

Pozíció leírása:

A HR Shared Service Specialista elsődleges felelőssége az adatok bevitele, karbantartása és auditálása a HR IT rendszerekben (HRIS). Részt vesz továbbá a HRIS rendszerekkel kapcsolatos folyamatok fejlesztésében és dokumentációjában, valamint a kapcsolódó IT feladatok támogatásában.

Feladatok:

  • Munkavállalói információk rögzítése, karbantartása, változások kezelése; adatbevitel a HRIS rendszerekben
  • Riportok készítése
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi munkatársakkal, a kérdéses esetek visszakövetése
  • A HRIS csapattal való együttműködés a HRIS rendszer fejlesztésében, projektekben való részvétel

Követelmények:

  • Vállalatirányítási szoftver, elsősorban Oracle vagy SAP ismerete (HR modul ismerete előnyt jelent)
  • Erős kommunikációs készség magyarul és angolul, írásban és szóban egyaránt
  • Tapasztalat riportok készítésében
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára, valamint külföldi csapattagokkal való kapcsolattartásra
  • Képesség bizalmas információkkal való munkavégzésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Idegen nyelv napi szintű használata
  • Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
  • Versenyképes juttatás
  • Folyamatos fejlődés
Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő