www.cvonline.hu

HR Researcher

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Folyamatosan bővülő csapatunk új tagját keressük munkaerő-közvetítési projektek támogatására a fent megjelölt pozícióba.

Feladatok:

  •          Potenciális jelöltek felkutatása, toborzása különböző fórumokon (közösségi média aktív használata)
  •         Adatbázisok szűrése, karbantartása és frissítése
  •          Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés
  •          Álláshirdetések feladása, kezelése
  •          Tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása toborzási projekteken
  •          Állásinterjúk szervezése
  •          Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  •          Állásbörzéken, szakmai rendezvényeken való részvétel

 Elvárások:

  •          Felsőfokú végzettség (akár folyamatban lévő tanulmányok is)
  •          IT vagy mérnök terület iránti affinitás
  •          Társalgási szintű angol nyelvtudás
  •          Kedves, kommunikatív személyiség
  •          Pontosság, nagyfokú önállóság
  •          Heti 40 óra munka vállalása
  •          Előny, ha rendelkezel bármilyen tapasztalattal a toborzás/kiválasztás területén

Amit nyújtunk:

  •          Versenyképes bérezés, születésnapi plusz szabadság
  •          Jófej csapat, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz
  •          Kellemes munkahelyi környezet
  •          Szakmai fejlődési lehetőség, tervezhető karrierút

Munkavégzés helye:

  •          Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás