www.cvonline.hu

HR Researcher

  • A hirdetés 79 napja lejárt

A pozícióról:

Szeretnéd magad kipróbálni a HR világában egy elismert csapat tagjaként?

Talpraesett vagy, jól kommunikálsz és szeretnél egy jól kiépített program keretében megismerkedni a toborzás teljes folyamatával, miközben az első munkanapodtól komplex, felelősségteljes és kihívást jelentő feladatokat végzel?

Nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések megírása
  • Önéletrajzok szűrése saját és online adatbázisokban
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése telefonos előszűréssel
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltekkel való aktív kapcsolattartás, nyomon követés
  • Fejvadászat és alternatív keresési módszerek megtanulása és napi alkalmazása
  • Tanácsadók napi munkájának a segítése
  • Idővel önálló projektek teljes körű kezelése

Elvárások:

  • Befejezett / folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 0-1,5 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás
  • Jó kommunikációs és analitikus készség

Amit kínálunk:

  • Remek fejlődési, networking és karrierlehetőség
  • Felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos, gyakorlatias tréningek
  • Mentoring rendszer
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő