www.cvonline.hu

Recruiter - vállalati oldal

  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva
Piacvezető multinacionális partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát, akinek lehetősége nyílna vállalati oldalon, egy pörgős csapat tagjaként, változatos toborzási projektek teljes körű lebonyolítására. Ha készen állsz megtenni a következő lépést a karrieredben, várjuk a jelentkezésedet!

Feladatok:
  • Teljeskörű toborzás-kiválasztás lebonyolítása
  • Pozíció részleteinek átbeszélése a vezetővel
  • Hirdetésírás
  • Beérkező önéletrajzok feldolgozása, előszűrése
  • Interjúk szervezése és levezetése
  • Vezetői döntések támogatása
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • A cég képviselete külsős eseményeken
Elvárások:
  • Minimum 2 év tapasztalat toborzás-kiválasztás területén
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jelölt adatbázisok, közösségi portálok és egyéb toborzási csatornák ismerete
  • Alkalmazkodó készség, rugalmasság
  • Jó együttműködési készség
Munkavégzés helye:

Budapest

Amit ajánlunk:
  • sokszínű projektekben való részvétel
  • lehetőség egy multinacionális vállalat toborzási folyamatainak megismerésére
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • szakmai tréningek
  • karrierépítési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő