www.cvonline.hu
HR Researcher gyakornok (Referenciaszám: PJ3627)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 937476
lejárt

Budapesti II. kerületi megbízó partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

HR researcher gyakornok

Feladatok:
- Jelöltek felkutatása
- Adatbázisok napra készen tartása

- Beérkező anyagok feldolgozása

Elvárások:
- Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozaton (aktív vagy passzív jogviszony)
- Társalgási szintű angol nyelvtudás.
- Legalább 30 munkaóra vállalása hétköznapokon
- Készség önálló munkavégzésre, magas problémamegoldó attitűd
- Magabiztos határozott fellépésű személyiség
- Energikus, lelkes attitűd
- Jó monotonitástűrő képesség

Amit kínálunk:
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Folyamatos továbbképzési lehetőség
- Versenyképes juttatás

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.