www.cvonline.hu

HR Researcher [FC-R04]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1056020

Focus consulting

Megbízónk

Az idén 18 éves Focus Consulting jelentős és elismert szereplője a hazai személyzeti tanácsadás, munkaerő-közvetítés és munkaerő-kölcsönzés piacának. Csapatunk magas szintű és sokéves szakmai tapasztalattal rendelkező piackutatókból és tanácsadókból áll, akik mind hisznek abban, hogy minden szervezetben a munkavállalók jelentik a legfontosabb értéket. Fontos számunkra a folyamatos szakmai fejlődés, hogy Ügyfeleinket minél magasabb színvonalon tudjuk támogatni. Csapatunk bővítésére keresünk olyan új kollégát, aki számára szintén fontos a az eredményorientált, pontos és precíz munkavégzés, aki fejlődőképes és nyitott személyiség, valamint érdeklődik a gazdaság összes területe iránt.

Feladatok

- A HR Tanácsadókkal és a piackutató csoport többi tagjával való szoros együttműködés
- Önéletrajzok szűrése különböző adatbázisokból
- Potenciális jelöltek felkutatása és telefonos előszűrése
- Interjúidőpontok egyeztetése jelöltekkel
- Fejvadász módszerek alkalmazása
- Adminisztratív feladatok elvégzése CRM rendszerben
- sajtófigyelés

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- HR Tanácsadó cégnél / telefonos értékesítésben / ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
- Legalább középszintű angolnyelv-tudás
- Igényes munkavégzés, kitartás, pro aktivitás, kreativitás
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
- jó alkalmazkodó kepeség
- Dinamikus, motivált személyiség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió