www.cvonline.hu

HR rendszerinformatikus

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Nógrád megyei partnere részére keres Munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Felel a havi bérszámfejtés /NEXON/ hibátlan lefuttatásáért

  • Felügyeli és fejleszti a bérszámfejtési folyamatokat

  • Nyomon követi és jelzi a törvényi változásokat

  • Szükség szerint (napi, heti, havi) riportokat készít

  • Kapcsolatot tart a szolgáltatóval /NEXON /

  • Besegít a cégszintű rendszergazda feladatokba

Elvárások:

  • Felsőfokú HR/gazdasági+informatikai végzettség

  • Gyártó vállalatnál szerzett minimum 3 éves rendszer/informatikai tapasztalat

  • NEXON bérprogram ismerete

  • MS-Office erős felhasználói szintű ismerete

  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

  • HR osztályon szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely

  • nemzetközi munkakörnyezet

  • változatos, kihívásokkal teli munka

  • előrelépési lehetőség

  • szakmai felkészültségnek megfelelő, versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

Nógrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítésee-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon.

Helyek Bercel
Kategória IT / Informatika
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő