www.cvonline.hu

HR Rendszerelemző

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör

A HR Rendszerelemző elsődleges feladata a globális HRIS csoporton belül a vállalatirányítási rendszer HR moduljának (HRMS), valamint minden egyéb, a HR által használt szoftverek karbantartása és használatának támogatása.

1. Rendszer karbantartás (5% a munkaidő arányában)

Támogatja a rendszerváltozások és frissítések elemzését, tesztelését és bevezetését. Szorosan együttműködik az üzleti és technikai felhasználókkal a fejlesztésekkel kapcsolatos kérdésekben. Táblaszintű adatkarbantartást végez. Folyamatokat dokumentál.

2. Felhasználók támogatása (55% a munkaidő arányában)

Támogatja a felhasználókat a felmerülő rendszerproblémák, váratlan események vagy folyamathibák elemzésével és megoldásával, javaslatot tesz megoldásokra vagy alternatív lehetőségekre.

3. Folyamatok fejlesztése (20% a munkaidő arányában)

Javaslatot tesz folyamat és ügyfélszolgálati fejlesztésekre, innovatív megoldásokra, irányelv módosításokra. Közvetít külső szolgáltatókkal és más beszállítókkal (pl. bérszámfejtés). Projekteket vezet és koordinál. Egyes HR projekteket önállóan vezet.

4. Riportok készítése (20% a munkaidő arányában)

Riportkészítő alkalmazások használatával különféle riportokat, lekérdezéseket készít, fejleszt és tart karban. Segítséget nyújt a HR ügyfelek által használt rendszeres riportok fejlesztéséhez. Biztosítja az adatok integritását lekérdezések futtatásán és az adatok elemzésén keresztül.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős üzleti beállítottság
  • 1-3 éves rendszerelemzői vagy projektmenedzsment tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Excel alapos ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség, nyitottság, analitikus gondolkodás, önálló és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • HR folyamatok ismerete, a HR szoftverek adatbázis felépítésének, funkcióinak és folyamatainak ismerete
  • Az Oracle vállalatirányítási rendszerrel szerzett tapasztalat

 Jelentkezés angol nyelvű önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehetséges.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol