www.cvonline.hu

HR referens

  • A hirdetés 1114 napja lejárt

győri autóipari összeszerelő üzemünk számára keresünk

HR referens munkatársat részmunkaidőben (heti 20 óra)

Feladatok

  • Toborzási, kiválasztási folyamat teljes körű bonyolítása (főként fizikai munkaerő)
  • Munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkaügyi adminisztráció (beléptetés, kiléptetés, béren kívüli juttatások)
  • Műszakvezetőkkel folyamatos egyeztetés
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a központi HR osztállyal

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Több éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Munkajogi ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (Budapest)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Angol nyelvtudás

Személyiség

  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
Helyek Győr
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő