www.cvonline.hu
HR Referens
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1206000

Gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

HR Referens

Feladatok:

  • Munkaügyi adminisztráció ellátása
  • Munkatársak adatainak naprakész vezetése és nyilvántartása
  • Statisztikák készítése
  • Munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása, adatrögzítés
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Személyügyi- és munkaügyi adatok nyilvántartása, kezelése
  • Cafetéria ügyintézés
  • Kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző cégekkel, együttműködés a társrészlegekkel; hivatalokkal
  • Kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel
  • Munkáltatói- és egyéb igazolások kiállítása

Elvárások:

  • Gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat

    Előnyt jelent:

    • Német ill. angol nyelvtudás

    Amit nyújtunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Multinacionális vállalati környezet
    • Továbbképzési lehetőség

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.