www.cvonline.hu

HR referens

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Budapesti székhelyű szolgáltató vállalat

munkájára és önmagára igényes, felelősségtudó, kollégát keres főállású

HR referens

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a teljes kiválasztási folyamatban (álláshirdetésekkel kapcsolatos feladatok ellátása, pályázatok előszűrése, interjúk lebonyolítása)
  • Teljes munkaügyi dokumentáció kezelése (munkaszerződés, munkaköri leírás, munkaviszony megszűnésekkel járó feladatok)
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése/lebonyolítása
  • Rendezvények szervezése/koordinálása
  • Továbbképzések, szemináriumok, tréningek felkutatása, majd szervezése
  • Folyamatos statisztikák, mérések készítése a vezetőség irányába.

  • Min. középfokú szakirányú végzettség,
  • Toborzás/kiválasztás területén szerzett releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • naprakész munkajogi ismeretek
  • bérszámfejtési, és társadalombiztosítási folyamatokban való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • idegen nyelv tudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, rendezett jogi viszonyok mellett működő magyar vállalatnál
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált munkakörnyezet, munkavégzéshez szükséges infokommunikációs eszközök
  • Szakmai fejlődés; továbbképzések, tréningek finanszírozása

Munkavégzés helye:

Fényképes önéletrajzokat a bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő