www.cvonline.hu

HR Recruiter

  • A hirdetés 118 napja lejárt

Bővülő toborzói csapatunkba új csapattagot keresünk.
Ha interjún inkább az interjúztatói oldal komfortosabb számodra, ha szeretsz on-line kutakodni, ha felpörget egy ígéretes pályázó megtalálása, ha jó érzéssel tölt el amikor az általad talált munkatárs rád köszön a folyosón,

Feladataink:

  • A vállalat különböző szakmai területeire a szakmai elvárásoknak és a közvetlenséget és pozitív hozzáállást igénylő vállalati kultúrához illeszkedő munkatársak felkutatása;
  • Toborzási és kiválasztási projektek „end to end” lebonyolítása, hatékony toborzási folyamat működtetése és annak folyamatos fejlesztése;
  • Legmodernebb toborzási módszerek és technológiák alkalmazása, employer branding, candidate experience fejlesztése
  • Alternatív és kreatív toborzási csatornák használata
  • Közép és felsőoktatási intézményekkel való kapcsolattartás, állásbörzéken, szakmai napokon, illetve további toborzási eseményeken való részvétel;
  • Kapcsolattartás közvetítő- és fejvadász partnerekkel
  • Feladatkörhöz tartozó dokumentáció és informatikai rendszer naprakész vezetése, riportálási feladatok ellátása;
  • Szoros kapcsolattartás a támogatott üzleti területekkel, illetve a toborzásban érintett további magyarországi és külföldi munkatársakkal.

Feltételek

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 2-3 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat,
  • Magabiztos számítástechnikai és közösségi média ismeretek;
  • Jó kommunikációs és empatikus képesség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális és/vagy termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • informatikai keresésekben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Debrecen

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol