www.cvonline.hu
HR-recruiter (Referenciaszám: PJ2696)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.02.13.
Jelentkezési határidő: 2014.02.19.
Hirdetés azonosító: 755551
lejárt
Törökbálinti multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat határozott időre, az alábbi feltételekkel:

HR-recruiter

Feladatok:
- Egyeztetés a HR Partnerekkel és HR Generalistákkal a felmerülő igényekről
- Hirdetések szerkesztése, feladása, kapcsolattartás a hirdető partnerekkel, hirdetések feltöltése belső rendszerbe (NexonJOB)
- Önéletrajzok előszűrése
- Interjúk szervezése, megtartása - egyeztetés és együttműködés a területi vezetőkkel is
- Jelölt shortlist átadása és prezentálása a HR munkatársaknak, vezetőknek

Elvárások:
- Toborzás-kiválasztásban legalább 2-3 éves tapasztalat
- A munkaerő piac és hirdetési lehetőségek ismerete
- Hatékony részvétel csapatmunkában
- Kiváló kommunikációs készség
- Precíz, pontos és gyors munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
- Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség

Előny:
- Vállalati recruitmentben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- A NexonJOB rendszer ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:
- Kiváló munkakörnyezet
- Dinamikus csapat
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Fejlődés, karrierlehetőség

Egyéb:
- Munkavégzés helye Törökbálint!

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Bakonyi Réka kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Törökbálint