www.cvonline.hu

HR Projektvezető

  • A hirdetés 929 napja lejárt

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő, a szolgáltató szektorban működő partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

·         Elvégzi a dolgozókat és a vállalatot érintő munkaügyi adminisztrációs feladatokat

·         Elkészíti a munkaszerződéseket, azok módosításait, a munkaköri leírásokat és a munkáltatói igazolásokat.

·         Megírja a munkaügyi tájékoztatókat, a napi, heti és havi jelentéseket

·         Az álláskereső ügyfelek tájékoztatása, adataik rögzítése az adatbázisba

·         Ellenőrzi és adminisztrálja a munkaügyi rendszerbe kerülő munkaügyi adatokat

·         Segíti a dolgozókat munkaügyi problémáik megoldásában, közvetíti a munkáltató és a dolgozók közötti információkat, kérelmeket

·         Részt vesz az új/leendő munkatársak toborzásában kiválasztásában, a kapcsolattartásban, segíti beilleszkedésüket, a munkavédelmi előírások és kapcsolódó szabályzatok megismerését

Elvárásaink:

·         Középfokú végzettség

·         Alapvető munkajogi,TB  és HR ismeretek vagy ilyen szakirányú végzettség

·         MS Office programok, Internet felhasználói szintű ismerete

·         Teljesítmény-, fejlődés- és csapatközpontú szemlélet

·         Terhelhetőség

·         Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

·         Proaktivitás, önállóság

·         B kategóriás vezetői engedély

Előny:

·         Angol nyelv ismerete

·         Felsőfokú végzettség

·         Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Azonnali munkakezdés lehetősége

·         Alkalmazotti státusz

·         Stabil vállalati háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség

·         Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb: munkavégzés helye: Szolnok

Kapcsolat:  Magyar nyelvű életrajzát az E-mail cím megjelenítése  címre várjuk „projektvezető” megjelöléssel.

ü  Elvégzi a dolgozókat és a vállalatot érintő munkaügyi adminisztrációs feladatokat

ü  Elkészíti a munkaszerződéseket, azok módosításait, a munkaköri leírásokat és a munkáltatói igazolásokat.

ü  Megírja a munkaügyi tájékoztatókat, a napi, heti és havi jelentéseket

ü  Az álláskereső ügyfelek tájékoztatása, adataik rögzítése az adatbázisba

ü  Ellenőrzi és adminisztrálja a munkaügyi rendszerbe kerülő munkaügyi adatokat

ü  Segíti a dolgozókat munkaügyi problémáik megoldásában, közvetíti a munkáltató és a dolgozók közötti információkat, kérelmeket

ü  Részt vesz az új/leendő munkatársak toborzásában kiválasztásában, a kapcsolattartásban, segíti beilleszkedésüket, a munkavédelmi előírások és kapcsolódó szabályzatok megismerését

ü  Középfokú végzettség

ü  Alapvető munkajogi,TB  és HR ismeretek vagy ilyen szakirányú végzettség

ü  MS Office programok, Internet felhasználói szintű ismerete

ü  Teljesítmény-, fejlődés- és csapatközpontú szemlélet

ü  Terhelhetőség

ü  Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

ü  Proaktivitás, önállóság

ü  B kategóriás vezetői engedély

Előny:

ü  Angol nyelv ismerete

ü  Felsőfokú végzettség

ü  Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat

ü  Azonnali munkakezdés lehetősége

ü  Alkalmazotti státusz

ü  Stabil vállalati háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség

ü  Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Szolnok
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő