www.cvonline.hu

HR projektvezető

  • A hirdetés 774 napja lejárt

A Starjobs Magyarország munkaerő-kölcsönzés ágazatába, fizikai munkaerő toborzására keres új kollégát alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fizikai munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Interjúk, tájékoztatók szervezése, lebonyolítása
  • Munkaerő-kölcsönzési feladatokkal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, partnerekkel
  • Vidéki partnerek esetében utazás különböző helyszínekre

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú felsőfokú végzettség előny)
  • Fizikai munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat
  • Fizikai állomány kezelésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Munkaerő-kölcsönzés területén való jártasság előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Alapfokú munkaügyi, munkajogi ismeretek

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:  Budapest, IX. kerület, illetve igény szerint országosan
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes alap fizetés és jutalékos rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő