www.cvonline.hu

HR PROJEKTVEZETŐ

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 882543

Munkaerő-kölcsönzési üzletágunk bővülő csapatába azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Munkaerő - kölcsönzési projektek teljes körű munkaügyi, adminisztratív ügyintézése, ellátása,
  • a fizikai munkaerőigények toborzási és kiválasztási folyamatának koordinálása,
  • ügyfelekkel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • munkavállalók be - és kiléptetése, szerződések előkészítése,
  • havi bérszámfejtések menedzselése, jelenléti ívek összesítése,
  • havi zárás, elszámolások elkészítése,
  • számlázás.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, közgazdász/munkaügy/jog),
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat munkaerő-kölcsönzés területén,
  • személyügyi, bérügyi ismeret,
  • A Munka Törvénykönyve tartalmának naprakész ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség,
  • határozott fellépés, energikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.
Előny:
  • Nexon program ismerete,
  • saját autó.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat,
  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezési mód:
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Kategória
Humán erőforrás
Régió