www.cvonline.hu

HR PROJEKTVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 744051

Személyzeti tanácsadó irodánk 1997 óta vezető szerepet tölt be a hazai piacon komplex HR szolgáltatások területén. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleinknél 2013-ban több mint 8.000 főnek biztosítottunk munkalehetőséget munkaerő-kölcsönzés keretében, megközelítőleg 3.000 diákot ismertetettünk meg a munka világával, majdnem 400 főt helyeztünk el Partnereink állományában, illetve több mint 14.000 fő bérszámfejtését végeztük el és közel 6.000 fő béren kívüli juttatásait kezeltük. Munkaerő-kölcsönzési csapatunkba keresünk munkatársat váci munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Munkaerő- kölcsönzési projektek teljes körű munkaügyi, adminisztratív ügyintézése, ellátása,
  • a fizikai/szellemi munkaerőigények toborzási és kiválasztási folyamatának koordinálása,
  • ügyfelekkel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • munkavállalók be- és kiléptetése, szerződések előkészítése,
  • havi bérszámfejtések előkészítése, jelenléti ívek összesítése,
  • havi zárás, elszámolások elkészítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, közgazdász/munkaügy/jog),
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat munkaerő-kölcsönzés területén,
  • személyügyi, bérügyi ismeret,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség,
  • határozott fellépés, energikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.
Előny:
  • Nexon program ismerete,
  • saját autó.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem.
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat.
  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 20-30 óra
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vác