www.cvonline.hu

HR Projektvezető

  • Az álláshirdetés ma lejár

Szeretnél emberekkel foglalkozni, érdekelnek a munkaügyi folyamatok és a toborzás? Ha a válasz igen, jelentkezz és légy te is a Work Force csapatának tagja! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

munkatársat keresünk!

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projekt önálló vezetése,

  • Fizikai és diák munkaerő toborzás: csoportos tájékoztatók megtartása, szórólapozás, plakátozás

  • Telefonos és személyes interjúztatás

  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése,

  • Állomány kezelése, munkavállalók ki és beléptetésének komplex intézése,

  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),

  • Cafeteria kezelése, számlázás előkészítése,

  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, munkavállalókkal

  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,

  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.)

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség, előny a HR/Munkagyügy végzettség

  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat,

  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,

  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,

  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes alapfizetés,

  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás

  • Támogató csapatvezető, szuper munkatársak

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Home office lehetőség

  • Születésnapkor plusz egy nap szabadság mert nekünk fontos ez a nap!

  • Hónap dolgozója programunk keretében folyamatosan elismerjük kollégáink munkáját!

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás