www.cvonline.hu

HR PROJEKTVEZETŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1085756
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szeretnél egy fiatalos, összetartó és eredmény orientált csapat része lenni?
Új, kihívásokkal teli és pörgős munkát keresel?
Fontos számodra, hogy hosszútávra tervezhess, szeretnél fejlődni?

MEGBÍZÓNK:
Szövetkezetünk kiemelt célja az, hogy azoknak a diákoknak, akik tanulmányaik mellett munkát szeretnének vállalni, olyan munkalehetőséget biztosítsunk, amelyben egyrészt hasznosan, másrészt eredményesen tudnak egy cég aktív munkavállalójaként tevékenykedni.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, VII. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Jó munkahelyi légkör

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Kapcsolattartás a partnerekkel és diákokkal
  • Megrendelések felvétele, beosztások készítése
  • Toborzási, szervezési feladatok ellátása
  • Adatrögzítés
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Riportolás a vezetők felé

AMIT ELVÁRUNK:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség vagy utolsó éves hallgató
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Kiváló problémamegoldós képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés, proaktivitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • HR tanulmányok folytatása/végzettsége előny

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Egyéb hasonló állások Önnek
Research trainee

ENLOYD KFT.

We are looking for a new colleague to join our ...

Tesztelési projektvezető - Budapest (Referenciaszám: KJ-1754)

Man at Work Kft.

  Elvárások: Villamos vagy mechatronikai mérn...
Budapest

Project Owner

IKO Media Group

Startup szemléletű, dinamikusan növekvő, userpr...