www.cvonline.hu

HR projektvezető

  • A hirdetés 152 napja lejárt

Megbízónk elismert és eredményesen működő pénzintézet budapesti csapatába keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

(vezetői besorolással)

Feladatok:

  • szervezetfejlesztési projektek kidolgozása, mérése, működtetése, kiemelten javadalmazás, ösztönzés
  • szervezetfejlesztéshez kapcsolódó belső kommunikációs feladatok ellátása
  • bevezetett fejlesztések hasznosulásának vizsgálata, kapcsolódó kontrolling rendszer működtetése
  • közreműködés az integrációs HR stratégia és HR folyamatok kialakításában, működtetésében
  • a HR Szakterület képviseletében közreműködés a Szövetkezeti Hitelintézetek számára nyújtott oktatási stratégia, képzési rendszer, programok kialakításában
  • részvétel a HR vonatkozású szabályzatok, utasítások (javadalmazási, juttatási, munkaügyi, kiválasztási, teljesítményértékelési stb.) elkészítésében, aktualizálásában

 Elvárások:

  • gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • minimum 5 – 10 éves banki HR területen szerzett tapasztalat
  • javadalmazást érintő jogszabályokban való jártasság
  • többéves tapasztalat szervezetfejlesztési/ösztönzési projektekben
  • munkajogi ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Nexon)
  • személyiségjegyek: jó kommunikációs, problémamegoldó és analitikus képesség, felelősségtudat, kiemelkedő szervezőkészség, magas terhelhetőség, gyors munkavégzés, kihívásokat kedvelő, célorientált, rugalmas személyiség.

 Előny:

  • hitelintézeti oktatás, képzés/fejlesztés területén szerzett gyakorlat
  • középfokú szakmai angol nyelvtudás

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő