www.cvonline.hu

HR projektvezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1057186
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Feladatok:

Saját projektek önálló kezelése:

·          kapcsolattartás a partnerekkel és diákokkal,

·          megrendelések felvétele, beosztások készítése,

·          toborzási, szervezési feladatok ellátása,

·          adatrögzítés

·          bérszámfejtés előkészítése

·          riportolás a vezetők felé

Elvárások:

·          főiskolai/egyetemi végzettség vagy utolsó éves hallgató,

·          HR tanulmányok folytatása/végzettsége ELŐNY!

·         felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek

·         kiváló kommunikációs- és szervező készség,

·         kiváló probléma megoldós képesség,

·         precíz, pontos munkavégzés, proaktivitás

Amit kínálunk:

·         hosszú távú karrier lehetőség,

·         fiatal, dinamikus csapat,

·          jó munkahelyi légkör!

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a lenti e-mailcímre a pozíció megjelölésével!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya