www.cvonline.hu

HR projektvezető

A Starjobs Magyarország dinamikusan növekvő munkaerő-kölcsönzés ágazatába, keres új kollégát alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnerekkel, jelöltekkel, munkavállalókkal
  • Munkaerő-kölcsönzési projektek üzemeltetése
  • Kimutatások-havi összesítők készítése
  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai, adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Toborzás kiválasztás területén való jártasság
  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Munkatörvénykönyv ismerete
Juttatások:
  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat, szakmai fejlődés
  • Önálló munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Továbbképzéseken való részvétel

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Budapest,IX.ker
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest