HR projektvezető /irodavezető/ - Tatabánya (Referenciaszám: HM-1018)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2017.04.04.
Hirdetés azonosító: 843296

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű lebonyolítása
  • Rendszeres személyes kapcsolattartás a cég partnereivel, valamint a kölcsönzött munkavállalókkal
  • Részvétel a munkaerő-toborzásban és a kiválasztásban a partnerek igényeinek megfelelően (pl. hirdetések elkészítése, adatbanki keresés, tesztelések szervezése, interjúzás)
  • Munkaügyi adminisztráció elvégzése (munkaszerződések kötése, munkaidő-adatok előkészítése a bérszámfejtés részére, stb.)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat toborzás-kiválasztás területén
  • Gyakorlati és naprakész munkajogi ismeretek
  • Idegennyelv tudás (angol preferált)
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat
  • Átlagon felüli kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Nagyfokú rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés, aktivitás
  • Ügyfélorientált gondolkodás

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Humánerőforrás-szolgáltatónál vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

A fényképes szakmai önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk a bérigény megjelölésével és a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó HM-1018-as referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő