www.cvonline.hu

HR projektvezető-Pápa (Ref.szám: KJ-1369)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 996312

Feladatok:

  • Toborzási stratégia kialakítása (állásbörze, promóciós anyagok, hirdetmények, stb.)
  • Részvétel a munkaerő-toborzásban és a kiválasztásban a partnerek igényeinek megfelelően
  • Munkaerő-kölcsönzési projektek lebonyolítása
  • Rendszeres személyes kapcsolattartás a cég partnereivel és a kölcsönzött munkavállalókkal
  • Munkaügyi adminisztráció elvégzése (munkaszerződések kötése, munkaidő-adatok előkészítése a bérszámfejtés részére, stb.)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • "B" kategóriás jogosítvány, saját gépjármű és gépjármű vezetési gyakorlat!
  • Magas szintű Word és Excel ismeret
  • Átlagon felüli kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés, aktivitás
  • Környékbeli lakóhely

Munkavégzés helye:

Pápa

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

A fényképes szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó KJ-1369-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-6848-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő