www.cvonline.hu

HR- Projektvezető fizikai területre

  • A hirdetés tegnap lejárt

A Starjobs Magyarország dinamikusan növekvő fizikai ágazatába, munkaerő-kölcsönzési és közvetítési területre keres új kollégát az alábbi pozícióba

HR- Projektvezető

Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzési és -közvetítési projektek teljes körű menedzselése
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnerekkel, jelöltekkel, munkavállalókkal
  • Kimutatások, havi összesítők készítése
  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai, adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás a cél a minőség nem a mennyiség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Utazási hajlandóság
Juttatások:
  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat, szakmai fejlődés
  • Önálló munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Továbbképzéseken való részvétel
  • Munkaidő: heti 40 óra
  • Több helyszínre keresünk kollégákat: Budapest, Kelet-Magyarország, Dél-Dunántúl

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás