www.cvonline.hu

HR PROJEKTVEZETŐ (BUDAPEST)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.01.29.
Hirdetés azonosító: 1082047
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

HR PROJEKTVEZETŐ
(BUDAPEST)

FELADATOK:
Saját projektek önálló kezelése:

  • kapcsolattartás a partnerekkel és diákokkal,
  • megrendelések felvétele, beosztások készítése,
  • toborzási, szervezési feladatok ellátása,
  • adatrögzítés
  • bérszámfejtés előkészítése
  • riportolás a vezetők felé

ELVÁRÁSOK:

  • főiskolai/egyetemi végzettség vagy utolsó éves hallgató,
  • HR tanulmányok folytatása/végzettsége ELŐNY!
  • felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek
  • kiváló kommunikációs- és szervező készség,
  • kiváló probléma megoldós képesség,
  • precíz, pontos munkavégzés, proaktivitás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú karrier lehetőség,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • jó munkahelyi légkör!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, VII. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya