x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

HR projektvezető – miskolci munkavégzéssel

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.03.18.
Jelentkezési határidő: 2012.04.22.
Hirdetés azonosító: 388797
lejárt

Vidéki kirendeltségünkre új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • projektek teljes körű koordinálása, vezetése,
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása,
  • munkavállalók be – és kiléptetése, szerződések előkészítése,
  • havi bérszámfejtések előkészítése, jelenléti ívek összesítése,
  • havi zárások, elszámolások elkészítése,
  • cafeteria rendszer üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a Cég budapesti központi irodájával.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • HR és munkaügyi ismeretek, illetve tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • önálló, határozott, magabiztos fellépés.

Előny:

  • munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat,
  • szakirányú, felsőfokú végzettség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport,
  • önálló munkavégzési lehetőség.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a hr@prohuman.hu e-mail címen keresztül.

Referencia szám: HRPV-01

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Miskolc

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése