www.cvonline.hu

HR projekt koordinátor

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1071993

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektekben munkaügyi és toborzási feladatok ellátása
  • Egyszerűsített foglalkoztatás szabályainak betartása, használata
  • Munkavállalókkal napi szintű kapcsolattartás
  • Bérszámfejtés előkészítése, jelenléti ívek ellenőrzése
  • Operatív vezető munkájának támogatása
  • Dokumentum kezelés, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1 év munkaügyi területen szerzett és/vagy koordinátori tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows, Office)
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Felelősségvállalás, lelkiismeretesség
  • Proaktív hozzáállás, kreatív ötletek kidolgozása
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Követhető bónuszrendszer
  • Cafeteria juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8 órában

Előnyök:
  • Nexon program ismerete
  • Egyszerűsített foglalkoztatás ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címünkre

Kategória
Humán erőforrás
Régió