www.cvonline.hu

HR Project Manager

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1031598

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft.sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

·         Az üzleti tervekkel összhangban álló HR startégia kialakítása, megvalósítása

·         Az üzleti vezetők támogatása stratégiai HR kérdésekben, szervezeti átalakításban, fejlesztésben

·         Kulcs munkavállalók azonosítása és egyéni fejlesztési terveik megvalósítása

·         Proaktív kommunikáció az üzleti vezetőkkel és a munkavállalókkal az elkötelezettség növelése és az elvándorlás csökkentése érdekében

·         Erőforrások biztosítása: project csapat tagjainak kiválasztása, bevezető és folyamatos  képzése

·         Project csapat céljainak, feladatainak meghatározása, azok határidőre történő megvalósítása

·         Project csapat szakmai támogatása és vezetése:

o   munkavállalói elkötelezettség növelése, közvetlen kapcsolattartás biztosítása és a kétirányú kommunikáció erősítése a vállalat és a munkavállalók között a napi működésben

o   kommunikációs támogatás a munkavállalók részére a szervezet működéséhez szükséges irányelvek, szabványok, szabályok értelmezésének  tekintetében

o   felmerülő munkahelyi nehézségek feltérképezése, gyökérokok elemzése, megoldása

o   a HR információs csatornák (böngésző és helpdesk) bevezetésének, működésének támogatása, fejlesztési javaslatok megtétele

o   a kilépő interjúk levezetését követő elemzés, javaslattétel

·         Az elvárások alapján mutatószámok (KPI)  felállítása, a megvalósulás folyamatos nyomonkövetése és bemutatása a HR vezető felé

Elvárások

o   felsőfokú végzettség

o   angol nyelvismeret

o   felhasználói szintű számítógépes ismeretek

o   vezetői tapasztalat

o   termelési és/vagy HR tapasztalat

o   kiemelkedő problémamegoldó képesség

o   kiváló empatikus és kommunikációs képesség

o   jó szervezőkészség, komplex látásmód

Munkavégzés helye: Sárvár

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas