www.cvonline.hu

HR Partner

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

 Az Extreme Digital Zrt.

HR Partner

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • a vállalat HR tevékenységének teljes körű vezetése egyszemélyes munkakörben
  • HR stratégia megvalósítása
  • belső HR folyamatok működtetése, kapcsolódó belső szabályzatok frissítése, szükség esetén piachoz igazítása
  • toborzási-kiválasztási feladatok ellátása
  • meglévő HR folyamatok működtetése
  • céges képzési terv kialakítása
  • éves dolgozói elégedettség felmérés működtetése és az azzal kapcsolatos feladatok ellátása
  • valamennyi dolgozókat érintő belső kommunikáció lebonyolítása, a vállalat belső kommunikációs csatornáinak működtetése (céges beszámoló meetingek, havi belső újság etc.)
  • HR riportok és prezentációk készítése

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség, HR szakirány preferált
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • HR-hez kapcsolódó jogszabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • MS Office aktív, felhasználói szintű ismerete
  • vezetői kompetenciák megléte
  • önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • proaktivitás
  • kreativitás
  • gyakorlatiasság és kiváló problémamegoldó képesség
  • precizitás
  • határidő érzékenység
  • ügyfélközpontúság
  • csapatjátékos személyiség

Amit mi kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • jó munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai kihívásokkal

Munkavégzés helye:

Extreme Digital Zrt. központi iroda – 1033 Budapest, Reményi Ede u. 23.

Fényképes önéletrajzzal, a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő