www.cvonline.hu

HR PARTNER

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

Az Eastjob partnercége számára keres munkatársat HR partner pozícióra Borsod megyei munkavégzésre. A pozícióban elvárás a szakterületen szerzett legalább 2 éves tapasztalat.

Az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég  immár hetedik éve segíti partnereit professzionális HR szolgáltatásaival. Partnereinket mind a  megfelelő szakember megtalálásában és kiválasztásában mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában magas színvonalon, rugalmasan és hatékonyan támogatjuk.  Munkánk színvonalára garanciát a tanácsadóink szakmai felkészültsége, hozzáállása jelenti.

HR PARTNER

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági, HR vagy munkaügyi)
  • Minimum 2 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Önállóság, pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Együttműködési és konfliktuskezelő képesség
  • Eredmény-orientált gondolkodásmód
  • Munkaügyi területen szerzett szakmai gyakorlat előnyt jelent
  • NEXON humánügyviteli rendszer ismerete előnyt jelent

A leendő munkatárs feladatai

  • A társasági folyamatok optimalizálására és a szervezet fejlesztésére irányuló projektekben való részvétel
  • A munkaügyet is érintő projektek szakmai támogatása
  • A HR folyamatok támogatása adott tagvállalat(ok)nál (teljesítményértékelés, személyzetfejlesztés, exit interjúk, képzési igények stb.)
  • Kapcsolattartás a HR szervezet és a tagvállalat(ok) között (igények felmérése, fogadása, közvetítése a központi HR szervezet megfelelő területe felé, a tagvállalati igények kiszolgálása)
  • A tagvállalat(ok)nál ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • Kapcsolattartás a tagvállalati érdekképviseleti szervekkel
  • Részvétel tagvállalati közösségi események szervezésében

Amit Megbízónk nyújt:

  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő