HR operációs gyakornok francia nyelvtudással (Referenciaszám:PJ3149)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.04.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 857693
lejárt

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

HR operációs gyakornok francia nyelvtudással

Feladatok:

- Be-és kiléptető rendszerben lévő időadatok kezelése
- Betegpapírok kezelése
- Tömegközlekedési bérletek adminisztrálása
- Hiányzások regisztrálása

Elvárások:

- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Felsőfokú tanulmányok folytatása
- Erős, középszintű francia nyelvtudás
- Legalább társalgási angol nyelvtudás
- Heti minimum 30 óra munkaóra vállalása hétköznapokon
- Erős szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Kiváló kommunikációs készség
- Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás

- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.