www.cvonline.hu

HR - Munkaügyi munkatárs

  • A hirdetés 104 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Társadalombiztosítási és bérelszámolói feladatok teljeskörű ellátása;
Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások készítése;
Kimutatások, bevallások, statisztikák, havi, éves jelentések készítése;
Munkáltatói igazolások kiállítása;
Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés (szerződés kötés, munkaköri leírások elkészítése, cafeteria rendszer működtetése).

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség
Bér - tb ügyintézői képesítés és gyakorlat gyártó környezetben
MS ismeretek (Word, Excel)

Előny:

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár régió, Győr-Moson-Sopron megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes, motiváló bércsomag
Stabil, támogató vállalati háttér
Motiváló környezet

Helyek Győr
Mosonmagyaróvár
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség