www.cvonline.hu

HR, Munkaügyi Gyakornok

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és   kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.

Gyakornoki programunkba keresünk teljes munkaidőben (heti 40 óra), tanulmányai mellett
  szakmai tapasztatra vágyó

HR, Munkaügyi Gyakornokot

Feladatok:

  • Munkaügyi, Bér- és TB ügyintézők támogatása;
  • Beléptetési és kiléptetési dokumentációk előkészítése;
  • Munkaügyi, bérszámfejtési anyagok rendben tartása, lefűzése;
  • Jelenléti ívek, hó végi óraadatok, műszakbeosztások rögzítése, ellenőrzése;
  • Hiányzási adatok rögzítése, ellenőrzése a bérszámfejtési szoftverben,
  • Adatváltozások, módosítások rögzítése;
  • Munkavállalói adózási dokumentációk kezelése;
  • Munkavállalói nyilatkoztatás;
  • Cafeteria nyilatkoztatás, rögzítés, ellenőrzés;
  • Postázás előkészítése;
  • Felelősség a folyamatok lekövetéséért, ISO minőségügyi előírások betartásáért;

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági / HR, TB és bérügyi képzés      folyamatban (végzős), vagy már végzett pályakezdő;
  • Érdeklődés a HR adminisztráció, munkaügy, bérszámfejtési terület      iránt;
  • Angol nyelv kommunikációs ismerete szóban és írásban egyaránt;
  • Rugalmasság a munkavégzés helyszínében (időnként vidéki munkavégzés);
  • Önállóság, pro-aktív hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Precizitás, pontosság, kitartás és monotónia tűrés;
  • Ápolt megjelenés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Gyakornoki programra vonatkozó munkaszerződés;
  • Jellemzően budapesti, de időszakosan egyéb vidéki Adecco városi irodában való munkavégzés;
  • Munkaerő-kölcsönzés-, és közvetítés folyamatainak megismerése;
  • Gyakorlati, fejlődési lehetőség kiváló szakemberek mellett;
  • Dinamikusan fejlődő munkahely, fiatalos, jó hangulatú légkör;
  • Karrierlehetőség;
  • Kérés esetén szakmai gyakorlati igazolás a projekten töltött időszakról;
  • Kompenzáció: Törvényi előírásnak megfelelő, garantált bérminimum.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő