www.cvonline.hu

HR munkatárs/bérszámfejtő

  • Frissítve 38 napja

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk lelkes, proaktív munkatársat

HR munkatárs/bérszámfejtő munkakörbe

Feladatok:

  • Direkt munkaerő toborzása és kiválasztása

  • Teljes körű munkaügyi feladatok ellátása

  • Bérszámfejtés előkészítése, támogatása

  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal és a HR szolgáltató partnerekkel

  • Jogszabályokban előírt nyomtatványok és igazolások kiállítása, jelentések előkészítése

  • Havi és éves kimutatások, összesítések készítése

Elvárások:

  • Szakirányú HR végzettség

  • Legalább 2 éves teljes körű munkaügyi tapasztalat

  • Bérszámfejtési, TB kifizető helyi gyakorlat előnyt jelent

  • Angolnyelv-tudás előny

  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés

  • Valamely bérszámfejtő program magas szintű ismerete (Nexon ismeretek előnyt jelentenek)

Amit megbízónk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Attraktív kompenzációs csomag

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Humán erőforrás
Régió Magyarország