www.cvonline.hu

HR munkatársat (on-site területre)

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1155884

Dinamikusan fejlődő és bővülő autóipari partnercégünk részére keresünk Mosonszolnokra és Győrladamérra
Feladatok:

  • Kiválasztásokon való aktív részvétel, annak szakmai és operatív támogatása, a hozzá tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Felvételi napok, nyílt napok önálló lebonyolítása, fizikai munkatársak felvételiztetése
  • Új munkavállalók beléptetése, kiléptetése, riportok, adatszolgáltatások elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal személyesen irodánkban, külső helyszínen, telefonon, online felületeken
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a partnercég képviselőivel, meetingeken való részvétel
  • Bérelőkészítés

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (HR/gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség előny)
  • Legalább 1 éves releváns személyügy / toborzás-kiválasztás területén szerzett tapasztalat
  • Csapatszellem, projektszemlélet, proaktív hozzá állás
  • Önálló munkára való igény és képesség
  • Kommunikatív

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés: versenyképes alapcsomag+cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet, fiatalos, lendületes csapat és odafigyelő vezetői stílus

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)