www.cvonline.hu

HR munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 984984

Csepeli partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • toborzás-kiválasztás teljes körű ellátása,
  • munkaügyi dokumentumok elkészítése, nyomon követése,
  • bérszámfejtés előkészítése,
  • cafeteria- és értékelési rendszer működtetése, fejlesztése,
  • képzések tervezése, szervezése, koordinálása,
  • együttműködés a menedzsmenttel,
  • aktív kapcsolattartás a munkavállalókkal.

Elvárások:
  • minimum 2-3 év releváns tapasztalat,
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság,
  • diplomatikus, türelmes személyiség.

Juttatások:
  • versenyképes juttatás,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • családias munkakörnyezet.

Előnyök:

  • Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a [e-mail] e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió