www.cvonline.hu

Hr munkatárs

  • A hirdetés 590 napja lejárt

HR munkatárs

(fizikai munkaerő-kölcsönzés)

A leendő munkatárs feladatai:

• Munkavállalók ügyeinek intézése

• Be- és kilépések teljes körű adminisztrációja

• Toborzási feladatok (hirdetésfeladás, interjúk megtartása)

• Kapcsolattartás a partnercégekkel

• Jelenléti ívek összesítése

• Teljesítésigazolások elkészítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

• Munkaerő-kölcsönzésben szerzett min. 1 éves tapasztalat

• B kategóriás jogosítvány, saját autó

Előnyök: • Egyszerűsített foglalkoztatási projektek kezelése

• Fizikai munkaerő toborzásában szerzett tapasztalat

• Felsőfokú HR diploma

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés az állásra: Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmedet és tapasztalatod, képzettséged megfelel az elvárásoknak, kérjük küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése címre, a tárgyban kérlek tüntesd fel: HR munkatárs

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő