www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 474 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó szektorban tevékenykedő Partnerünk részére keresünk új kollégát

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi állomány toborzással, kiválasztással kapcsolatos teljes körű feladatainak ellátása (  álláshirdetések kezelése, közvetítő és kölcsönző cégekkel való kapcsolattartás, alternatív toborzási csatornák kiválasztása, interjúztatás)
  • Be- és kilépéssel kapcsolatos HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése, munkaügyi nyilvántartás vezetése
  • Külső partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás: munkaerő kölcsönző, közvetítő, bérszámfejtő és könyvelő cég
  • A dolgozók személyi anyagának kezelése, aktualizálása
  • Teljesítményértékelési folyamatokban való részvétel
  • A szabályzatoknak és a törvényi előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Az Adminisztrációs Vezető munkájának támogatása
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/HR területen)
  • 3-5 év kiválasztásban szerzett szakmai tapasztalat vállalati oldalon, gyártó cégnél
  • Fizikai munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, németnyelv-tudás ismerete előny
  • A Munka Törvénykönyvének naprakész ismerete
  • Magas szintű üzleti kommunikáció ismerete
  • Nyitottság, önállóság, felelősség vállalás, proaktivitás
  • Képesség az üzleti folyamatok megértésére és a vállalati célokkal való azonosulásra
  • Utazási hajlandóság (vidéki telephelyekre)

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő