www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Ügyfelünk, multinacionális hátterű autóalkatrész-gyártó vállalat. Megbízásukból keresünk az alábbi pozícióba:

HR Munkatárs

Feladatok:

  • A vállalat belső kommunikációs csatornáinak működtetése, fejlesztése: hírlevél, valamint vállalati újság szerkesztés, intraweb felület kommunikációs céljainak erősítése, stb.
  • Munkáltatói márkaépítésben való aktív közreműködés: vállalati honlap aktualizálása, cégképviselet kiállításokon, állásbörzéken, online és nyomtatott média megjelenések koordinálása
  • Szervezetfejlesztésben való részvétel: dolgozói megelégedettségi felmérés lebonyolítása és kiértékelése, teljesítményértékelési folyamat fejlesztése
  • Dolgozók számára nyújtott szolgáltatások napi szintű koordinálása, kapcsolattartás a szolgáltatókkal

Elvárás:

  • Felsőfokú (HR, gazdasági) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyakorlatias MS Office használat (valamely kiadványszerkesztő program ismerete előny)
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kreativitás, kezdeményező készség

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Dél-Pest megye

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő