www.cvonline.hu

HR Munkatárs

  • A hirdetés 783 napja lejárt

A műanyag háztartási termékeket gyártó Curver Magyarország Kft. keres új munkatársakat

pozicióba.

Elvárások:

  • ezen területén szerzet legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • közép vagy felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség,
  • angol nyelv ismerete
  • jó problémamegoldó kézség
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • SAP rendszer ismerete

Főbb feladatok:

  • munkavállalók be-és kilépésének elkészítése, jogszabályok naprakész ismerete
  • bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése, koordinálása a külső céggel
  • statisztikák, kimutatások, beszámolók készítése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal
  • rendezvények esetenkénti szervezése

Amit kínálunk:

  • önálló felelősségteljes munkát
  • egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és perspektíváját
  • korrekt, versenyképes jövedelmet

Az önéletrajzokat a lenti e-mail címre kérjük a megjelenéstől számított 15 napig, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol