www.cvonline.hu

HR MUNKATÁRS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 958880

Link megjelenítéseimages/editor/1334060359.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A különböző HR tevékenységek koordinálása, vezetése a juttatások, toborzás-kiválasztás, képzések, szervezetfejlesztés területén, illetve a HR Menedzsment alá tartozó kisebb HR projektek felügyelete
  • Annak a biztosítása, hogy a céggel kapcsolatos HR információk hatékonyan, pontosan és időben a munkavállalók rendelkezésére álljanak
  • A HR dokumentumok és adatok ellenőrzése és megfeleltetése az aktuális irányelveknek, az esetleges tévesztések felkutatása, szükség esetén az adatok frissítése
  • HR riportok készítése, összeállítása (rendszeresen és ad hoc jelleggel)
  • Munkavállalói profilok ellenőrzése (beléptetés, kilépés, belső részlegek változásai)

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 2-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Folyékony angol nyelvhasználat szóban és írásban
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • HR Menedzsment alapjainak ismerete,
  • Jártasság adatelemzésben, jó problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Power Point, Outlook)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR MUNKATÁRS, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország