www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

pozícióra DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Fizikai munkavállalók toborzás-kiválasztásában való részvétel
  • Pályázók előszűrése, értesítése
  • Jelöltek felkutatása, beérkező önéletrajzok feldolgozása
  • Hirdetések összeállítása
  • Papír alapú és elektronikus rendszerekben lévő személyi anyagok, különböző HR adatbázisok, táblázatok naprakészen tartása
  • Adatbázis folyamatos frissítése, naprakészen tartása, bővítésében való részvétel
  • Szervezeti mozgásokhoz (be-, ki-, átlépések) kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Állománnyal kapcsolatos változások követése
  • Nyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú  szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • bónusz

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő