www.cvonline.hu

HR munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 944518
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszergyártással és kutatással foglalkozó partnercégünk, a Sandoz Hungária Kft. elkötelezett és lendületes csapatába keresünk HR-munkatárs kollégát a HR Csapat erősítésére.

A Sandoz a Novartis Csoport generikus gyógyszeripari divíziója, amely világszerte vezető szerepet tölt be a generikus gyógyszeripari ágazatban. Alkalmazottainak száma a világ több mint 160 országában meghaladja a 26,500 főt, kiváló minőségű, megfizethető árú, már lejárt szabadalmi védettségű gyógyszerek széles skáláját kínálva.A Sandoz gyógyszereken kívül aktív gyógyszer- és biotechnológiai alapanyagokat is fejleszt, gyárt és forgalmaz. A portfóliójában szereplő termékek közel fele olyan készítmény, amelynek tudományos fejlesztése és gyártása bonyolultabb, mint a hagyományos generikus termékeké.

Feladatok:

  • A toborzás-kiválasztás folyamatainak teljes körű, önálló ellátása
  • A képzés-fejlesztés területeihez kapcsolódó programok kivitelezése
  • EU-s finanszírozású pályázati projektek menedzsmentje
  • A vezetők és munkatársak támogatása valamennyi HR-folyamatot illetően
  • Vállalati humánerőforrás-rendszerek támogatása
  • A belső kommunikációs tevékenységek megvalósítása
  • Globális és lokális HR-, kommunikációs és kapcsolódó projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3–5 év releváns, multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Kimagasló üzleti partneri attitűd és kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás, terhelhetőség és önálló munkavégzés
  • Magabiztos angolnyelv-tudás
  • Erős MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Kellemes és motiváló munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő cég professzionális csapatában
  • Versenyképes juttatási csomagot

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése

Kategória
Humán erőforrás