www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Partnerünk egy nemzetközi hátterű dinamikusan fejlődő kereskedelmi vállalat.

Megbízásukból keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

HR Munkatárs

pozícióba kollégát

Feladatok:

  • Bérköltségek dokumentációs rendszerének kialakítása,
  • Igényfelmérés oktatásokra, képzésekre,
  • Belső tréningek megszervezés,
  • Új belépők integrációs tréningjének megtartása
  • Munka-szerződések előkészítése a vezetés számára,
  • Bonus kalkuláció,
  • Központi feladatok határidőre történő megvalósítása és nyomonkövetése,
  • Kapcsolattartás a külföldi szervezti egységekkel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Szoros együttműködés a csapat többi tagjaival, beleértve a régióba tartozó nemzetközi csapatokat is.

Feltételek:

  • Minimum 3-4 éves tapasztalat releváns területen,
  • Tárgyalóképes, folyékony ANGOL nyelvtudás elengedhetetlen,
  • Nagymértékű precizitás, pontos munkavégzés,
  • Csapatmunkára való képesség,
  • Gyors problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés,
  • Utazási hajlandóság (kb. 20% munkavégzés során),
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:
Észak-Budapest

Kontakt:
Őze Ivett

E-mail cím megjelenítése
06/1 8833-592

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő