www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 761 napja lejárt

A United Call Centers Kft. elhivatott munkatársat keres Miskolcra a következő pozícióba:

Feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek, toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű koordinációja
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű munkaügyi adminisztráció és ügyintézés
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése, felügyelete
  • A bérszámfejtéshez kapcsolódó tevékenység előkészítése
  • A Cafeteria rendszer teljes körű adminisztrációja
  • A HR terület szakértő támogatása munkajogi kérdésekben
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése, aktualizálása
  • Szoros együttműködés a cég szakmai vezetőivel
  • Statisztikai, jelentési, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • 3-5 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerlátó szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Magabiztos, megnyerő, eredményorientált személyiség

Előny a jelentkezésnél:

  • Magabiztos angol nyelvhasználat

Amit kínálunk:

  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszú távú együttműködés
  • Támogató vezetés

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, juttasd el hozzánk bérigénnyel kiegészített önéletrajzod és motivációs leveled – a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével – az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő