www.cvonline.hu

HR Munkatárs

  • A hirdetés 824 napja lejárt

A Diebold cégcsoport több mint 150 éves múlttal rendelkezik, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának, több kontinensen működő gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal.

Az amerikai multinacionális cég gyáli leányvállalata - mely az ATM automaták gyártásért, összeszerelésért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

A Személyzeti osztály folyamatainál szükséges támogatás, kulcsfontosságú eljárások, folyamatok működtetésében való részvétel.

  • Munkaerő kiválasztás támogatása (hirdetésfeladás, interjúszervezés)
  • Beléptetések, kiléptetések végigvitele
  • Oktatások, tréningek szervezése és lebonyolítása
  • Teljesítményértékelő rendszer fenntartásának segítése
  • HR Oracle adatbázis és egyéb specifikus rendszer kezelése, karbantartása
  • Kapcsolattartás angolul a központi HR-rel
  • Cafetéria rendszer működtetése, fenntartása
  • Riportok, statisztikák készítése (napi/heti/havi/éves), a belső üzleti és egyéb folyamatok támogatására
  • Munkaruha megrendelése, kiosztása, készlet nyomon követése
  • Vállalati rendezvények, egyéb események szervezése
  • Jelenléti ív vezetése, az időadat-felelősök segítése és koordinálása
  • Bérszámfejtési folyamat működésének támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Munkajog naprakész ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb készségek:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Együttműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol